["error","Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons."]
4 months ago
Pożar w Rzepienniku Biskupim

Około godziny 8.40 jednostki straży pożarnej z OSP Rzepiennik Biskupi, OSP KSRG Rzepiennik Strzyżewski oraz JRG 2 Tarnów (posterunek Siedliska) zostały zadysponowane do pożaru domu w Rzepienniku Biskupim.

4 months ago
OSP Zakrzów

W dniu 4 Maja 2020 r. około godziny 6.40 zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia drogowego w ciągu drogi wojewódzkiej 975 w m. Wojnicz. W zdarzeniu udział brały dwa pojazdy, poszkodowane zostały dwie osoby. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, pomocy poszkodowanym oraz uprzątnięciu miejsca zdarzenia. Po około 45 minutach powróciliśmy do remizy.
Na miejscu:
OSP KSRG ZAKRZÓW
OSP KSRG WOJNICZ
PSP JRG1 TARNÓW
3x ZRM
POLICJA

4 months ago
Plama oleju w Rzepienniku Marciszewskim

Około godziny 8.00 jednostki OSP Rzepiennik Marciszewski oraz OSP KSRG Gromnik zostały zadysponowane do usunięcia palmy oleju w Rzepienniku Marciszewskim.

4 months ago
Gorlice, ulica Michalusa. Pożar w warsztacie samochodowym.

Dziś (2 maja) o tuż przed godziną 13 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o pożarze warsztatu samochodowego…

4 months ago
Groźny wypadek w Szczawie. Samochodem jechały cztery osoby, w tym dzieci

Wyglądało bardzo groźnie. Samochód z czterema osobami w środku dachował i zatrzymał się w rowie. Osoby podróżujące tym autem - mimo wszystko - miały sporo szczęścia, bo nikomu nic poważnego się nie stało.

4 months ago
OSP Rzepiennik Strzyżewski do pożaru sadzy

Po godzinie 19.00 jednostka OSP KSRG Rzepiennik Strzyżewski została zadysponowana do pożaru sadzy.

4 months ago
OSP Kościelisko

1 maja o godz. 10:20 zostaliśmy zadysponowani zastępem GBARt i quadem do pomocy OSP Witów przy kilkukilometrowej plamie substancji ropopochodnej ciągnącej się na DW 958 w Witowie. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca oraz zneutralizowaniu plamy przy pomocy dyspergentu. Do jego rozprowadzania użyto opryskiwaczy spalinowych, a także po raz pierwszy elektrycznego agregatu mgłowego, który od niedawna jest na naszym wyposażeniu. Opryskiwanie jezdni z jadącego quada przynosiło bardzo dobry efekt i znacznie usprawniło działania.

Fot. Piotr Korczak/podhale24.pl

4 months ago
Podpalenie w bloku w Tarnowie. Policja szuka podpalacza – Alarmowo.net

POŻARY  Podpalenie w bloku w Tarnowie. Policja szuka podpalacza 30 kwietnia 2020 alarmowo.net Brak komentarzy Zdenerwowany mieszkaniec bloku przy ulicy Spadzistej w Tarnowie po godzinie 19.00 zawiadomił służby ratunkowe o pożarze w budynku. Gęsty dym wydobywał się z niewielkiego pomieszczen...